دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

آقای مدیرعامل سابق، طفره نرو

ایرج عرب باید به این دو سؤال جواب بدهد

ایرج عرب باید به این دو سؤال جواب بدهد

ایران ورزشی: ظاهراً ایرج عرب در واکنش به تأیید حکم بودیمیر علیه پرسپولیس توسط دادگاه عالی ورزش گفته در جریان پرونده نیست و بهتر است به معاونت حقوقی وقت باشگاه مراجعه کنید و البته معاونت حقوقی وقت (ذاکر) هم جواب سربالایی داده و ماجرا را از سر خودش باز کرده است.
دیروز وکیل باشگاه پرسپولیس تأیید کرد این باشگاه هیچ راهی جز پرداخت 475هزار یورو به‌علاوه جریمه دیرکرد به بودیمیر ندارد تا بار دیگر همه نگاه‌ها به ایرج عرب دوخته شود.
عرب گفته در جریان این پرونده نیست. او کلاً هشت ماه و نیم مدیر باشگاه پرسپولیس بوده و این قرارداد با بازیکن خارجی یکی از شاهکارهایش بوده که احتمالاً تمام جزئیات آن را حفظ است، پس چرا نمی‌خواهد حرفی بزند و می‌گوید از پرونده خبر ندارد؟
موضوع خیلی روشن است و او باید به دو سؤال اساسی جواب بدهد؛ اول اینکه چرا و با توصیه چه کسی و بنا به چه دلیل فنی یا غیرفنی با بازیکنی که در کرواسی ماهانه زیر 3هزار یورو حقوق می‌گرفته برای نیم‌فصل قرارداد 500هزار یورویی بسته است؟
دوم اینکه چرا بخش عمده این قرارداد را پرداخت نکرده تا بازیکن مزبور از پرسپولیس شکایت کند و چنین حکم سنگینی گریبان باشگاه و مدیران بعدی را بگیرد؟
ایرج عرب در قبال این پرسش‌ها و سؤال‌های دیگری از این قبیل به‌راحتی شانه خالی کرده و خودش را به بی‌خبری زده، اما مگر چندتا قرارداد اینطوری با چنین مبالغ بالایی بسته بوده که از جزئیات آن خبر ندارد؟
چرا ایشان حاضر نیست در این خصوص شفاف‌سازی کند و بگوید بر چه اساسی با بودیمیر بی‌کیفیت قرارداد 500هزار یورویی بسته؟ او که در مقابل افکار عمومی و هواداران میلیونی پرسپولیس اینقدر راحت از مسئولیتی که داشته شانه خالی می‌کند و حاضر به توضیح خرابکاری بزرگش نیست آیا در قابل نهادهای نظارتی هم می‌تواند خودش را به بی‌اطلاعی بزند و از پاسخ دادن طفره برود؟
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.