دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

منتظر صدور گراندز رای پرونده استراماچونی هستیم

نظری: اعتراضمان را به سازمان لیگ اعلام کردیم

نظری: اعتراضمان را به سازمان لیگ اعلام کردیم

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: اعتراضمان را در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ اعلام کرده ایم اما فارغ از نتیجه نهایی، باید برای هر شرایطی آماده باشیم.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبالی، حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در مورد نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه اظهار داشت: امروز مسائل مختلفی در هیات مدیره مورد بررسی قرار گرفت. یکی از اتفاقاتی که امروز رخ داد تعیین دو مشاور برای هیات مدیره بود. آقایان علی نامداری و مهدی همتی از این پس به عنوان مشاوران هیات مدیره به ما کمک خواهند کرد تا انشالله مشکلات باشگاه رفع شود.

وی در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ و قراردادن دو بازی برای استقلال پیش از دربی تصریح کرد: ما اعتراضمان را به سازمان لیگ اعلام کردیم. اما فارغ از این که در نهایت چه تصمیمی گرفته می شود، ما باید تلاش کنیم تا برای هر شرایطی آماده باشیم. کادر فنی ما نیز نهایت تلاش خود را برای آماده سازی بازیکنان به کار گرفته است و ما نیز در هیات مدیره هر کاری از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد و در حمایت از کادر فنی کوتاهی نخواهیم کرد. مطمئن باشید به سبب این همدلی که میان کادرفنی و هیات مدیره وجود دارد، شرایط باشگاه استقلال روز به روز بهتر خواهد شد و هر هفته نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

نظری در پایان در مورد آخرین وضعیت پرونده استراماچونی خاطرنشان کرد: وضعیت پرونده همچنان تغییری نکرده است و ما هنوز منتظر صدور گراندز رای هستیم تا پس از آن اعتراض خودمان را به دادگاه CAS اعلام کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.