یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

عضو هیات مدیره ماشین سازی: سهیل مهدی فاجعه است!

عضو هیات مدیره ماشین سازی: سهیل مهدی فاجعه است!

بهداد بیات می گوید باشگاه ماشین سازی تصمیمی برای تعویض سرمربی ندارد و با سعید اخباری به کارش ادامه می دهد

به گزارش ایران ورزشی، بهداد بیات در خصوص شرایط باشگاه ماشین ‌سازی به فارس گفت:

هزینه ‌های ما پای باز کردن پنجره نقل و انتقالات صرف شد. اوضاع ‌مان خوب نیست و جدول حرف می ‌زند. تیم ما خوب بازی می ‌کند، باشگاه هم مشکلی ندارد و روی روال خودش حرکت می‌ کند. تنها مشکلی که داریم عدم نتیجه‌ گیری است. در هیچ بازی به جز بازی اول مقابل شهر خودرو مستحق باخت نبودیم اما به هر حال فوتبال روی بدش را به ما نشان داده است.

بهداد بیات در خصوص آخرین وضعیت پرونده ‌های شاهین توکلی و بابک مرادی عنوان کرد:

بابک مرادی محکوم شده، با دوستان استقلالی مذاکره کردیم اما به توافق نرسیدیم. چون از نظر من خواسته آنها نامعقول بود. به همین خاطر این پرونده به کمیته استیناف رفته و هر تصمیمی گرفته شود تبعیت می‌ کنیم. پرونده شاهین توکلی هم در کمیته انضباطی است. رأی قطعی آن هنوز صادر نشده و باید روند خودش را طی کند.

عضو هیات مدیره باشگاه ماشین ‌سازی در مورد برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر گفت:

برنامه ‌ریزی سازمان لیگ و سهیل مهدی فاجعه است. از آن فاجعه ‌تر این است که او 24 ساعت است گوشی خودش را خاموش کرده و پاسخگو نیست. شک نکنید که بیشترین ضرر را ماشین ‌سازی کرده است. بازی قبلی ما روز پنجشنبه بود. ناظر بازی به خاطر بارش برف، مسابقه را به روز جمعه انداخت و الان هم باید روز سه شنبه یعنی فردا بازی کنیم.

بیات تصریح کرد:

این مساله را به ما نگفته بودند. سهیل مهدی به باشگاه من تلفنی اعلام کرد بازی شما را روز چهارشنبه می ‌اندازیم اما ظاهرا باشگاه سپاهان می ‌دانست که بازی قطعا سه شنبه است و بلیت تهیه کرده بود. آنها با ما هم تماس گرفتند و گفتند موافقید بازی سه شنبه برگزار شود؟ گفتیم؛ نه، طبق برنامه سهیل مهدی بازی باید چهارشنبه برگزار شود. واقعا نمی ‌دانم چه کار می ‌کنند. اگر هم حرف بزنیم می ‌گویند شلوغ می‌ کنید. یک بچه 10 ساله را بیاورید در مورد این اتفاقات تصمیم بگیرد. برنامه ‌ریزی مسابقات فاجعه است.

بیات افزود:

و از آن فاجعه‌ تر سهیل مهدی است. چرا او باید گوشی خودش را خاموش کند؟ تصمیمی گرفته و باید دلیلش را بگوید. فاصله بازی ما سه روز است و این را اعلام نکردند. کادر فنی ما دیروز تمرین پر فشار گذاشته و حالا باید بدون تمرین وارد مسابقه شویم. اصلاً اتفاق مسخره‌ ای است. بازیکنان تیم به من می‌ گویند نمی‌ توانی حق ما را پیگیری کنی؟ چه باید بگویم؟ مگر من می‌ توانم مسئول مربوطه را پیدا کنم که پاسخگو باشم؟ خوش به حال سپاهان، شاید شماره ‌ای از سهیل مهدی دارند و با او در تماس هستند. سپاهان با استراحت 8-7 روزه به این بازی می ‌آید و ما با سه روز فاصله باید بازی کنیم.

بیات گفت:

ببینید برنامه ‌ریزی او چقدر فاجعه است؛ تیم ما باید فردا در هفته دهم بازی کند، بعد از آن باید در هفته یازدهم به میدان برود و سه هفته بعد باید هفته نهم را بازی کنیم! دو بازی پشت سر هم را هم باید بیرون از خانه بازی کنیم. می ‌دانیم برنامه لیگ فشرده است و باید همکاری کنیم اما این طور نمی ‌شود که جمعه بازی کنیم، سه شنبه هم بازی کنیم. ولی در طرف مقابل سپاهان 8 روز استراحت کند. من فکر می‌ کنم آنها شماره دیگری از سهیل مهدی دارند و از راه دیگری او را پیدا می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که ما بلد نیستیم و نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.

بیات در خصوص این که ماشین سازی قرار بوده با نساجی بازی کند اما حریف بعدی آنها سپاهان معرفی شده، گفت:

سهیل مهدی جمعه شب خودش تلفنی با مسئولان باشگاه ما صحبت کرده و گفته بازی شما روز چهارشنبه است. حالا یا با این تیم یا با تیم دیگر، ناگهان تصمیم گرفتند بازی با سپاهان را برگزار کنند. من این شرایط عجیب و غریب را درک نمی‌ کنم. حرف هم بزنیم می ‌گویند خیلی اعتراض می ‌کنید. از یک طرف باید پاسخگوی هوادار باشم و از طرف دیگر هم بازیکنی که سه روز پیش بازی کرده و فردا هم باید بازی کنم. از آن عجیب ‌تر اینکه چرا یک مسئول تلفن خودش را خاموش کرده؟ ‌این برای من سؤال خیلی مهمی است.

عضو هیات مدیره باشگاه ماشین ‌سازی در خصوص وضعیت سرمربی ماشین‌سازی عنوان کرد:

سرمربی ما سعید اخباری است. با او به کارمان ادامه می ‌دهیم و مشکلی هم از این بابت نداریم. تصمیمی هم برای تعویض سرمربی نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.