یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

جرایم نقدی برای مربی گل گهر و باشگاه ذوب آهن

جرایم نقدی برای مربی گل گهر و باشگاه ذوب آهن

کمیته انضباطی آرای تازه خود را درباره تیم های مختلف صادر کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان در هفته هشتم برگزار شد که باشگاه ذوب آهن به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 90 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین سعید الهویی، مربی تیم گل گهر سیرجان به دلیل اعتراض به داوری که منجر به کارت (مسبوق به سابقه) بود به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.چنانچه گزارش دیگری از تخلف الهویی به این کمیته ارسال شود تنبیهات شدیدتری اعمال می شود.

باشگاه نفت مسجدسلیمان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در دیدار برابر فولاد خوزستان در هفته هفتم، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار تیم های وچان کردستان و قشقایی شیراز از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد که از سوی سمیرا محمدپور، بازیکن تیم وچان کردستان اعتراض به داور مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم شد و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

شروین رحمتی، مدیر تیم وچان کردستان به دلیل اعتراض به داور به توبیخ کتبی و پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.فاطمه صادقی ، مربی تیم وچان کردستان به دلیل اعتراض به داور به توبیخ کتبی و پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.