چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

شیجیاژوانگ با مربی ایرانی مقابل بنیتز

احتمال تقابل قطبی-پورعلی‌گنجی

احتمال تقابل قطبی-پورعلی‌گنجی

اگر شیجیاژوانگ این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد و شن‌ژن نیز تیانجین تدا را از پیش رو بردارد، شاگردان افشین قطبی به مصاف یاران مرتضی پورعلی‌گنجی می‌روند و دوئل ایرانی‌ها را رقم می‌زنند.

احتمال تقابل قطبی-پورعلی‌گنجی

مرحله گروهی سوپرلیگ چین در سال 2020 به پایان رسید و حالا تیم‌ها خود را آماده حضور در پلی‌آف قهرمانی و همچنین سقوط خواهند کرد. شاگردان افشین قطبی در آخرین هفته از سوپرلیگ با نتیجه چهار بر صفر به تیم قدرتمند بیجینگ باختند تا در رتبه ششم قرار بگیرند. این در حالی است که با توجه به اینکه آنها امیدی به حضور در بین چهار تیم بالای جدول نداشتند، بدون ستارگان اصلی به میدان رفتند تا بازیکنان شاخص شیجیاژوانگ پس از هفته‌ها بازی فشرده، استراحت کنند.

این نتیجه سبب شد تا شیجیاژوانگ اور برایت با 17 امتیاز در رتبه ششم قرار بگیرد. آنها تنها سه تفاضل گل کمتر از ووهان زال داشتند و به نوعی با بدشانسی رتبه پنجم را از دست دادند. اما قرارگیری در رتبه ششم سبب شد تا احتمال برگزاری بازی‌های هیجان‌انگیز زیاد شود. اکنون شیجیاژوانگ به پلی‌آف فرار از سقوط خواهد رفت و در اولین گام باید با تیم هفتم گروه دیگر یعنی دالیان پرو بازی کند. تیمی که هدایت آن برعهده رافا بنیتز سرمربی سابق رئال مادرید و لیورپول است و ستارگانی چون سام لارسن، امانوئل بوآتنگ و... در آن توپ می‌زنند. پیروزی در این بازی به منزله حفظ سهمیه سوپرلیگ در فصل آینده است و همچنین تیم پیروز می‌تواند برای کسب رتبه نهمی تلاش کند. نکته جالب اینکه اگر شیجیاژوانگ این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد و شن‌ژن نیز تیانجین تدا را از پیش رو بردارد، شاگردان افشین قطبی به مصاف یاران مرتضی پورعلی‌گنجی می‌روند و دوئل ایرانی‌ها را رقم می‌زنند. بازی‌های نخست مرحله پلی‌آف پس از استراحتی دو سه هفته‌ای، روز 26 مهر و یک آبان به صورت رفت و برگشت در شهر دالیان انجام خواهد شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.