سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

پرسپولیس- ذوب آهن

جنگ بیانیه‌ها به زمین فوتبال رسید

جنگ بیانیه‌ها به زمین فوتبال رسید

ایران ورزشی: بازی معوقه پرسپولیس - ذوب‌آهن به شکل عجیبی حساس شده و پیش‌بینی می‌شود این حساسیت روی کیفیت مسابقه هم تأثیر بگذارد.

پرسپولیسی‌ها دنبال این بودند تا بعد از لغو عجیب این مسابقه قبل از فینال آسیا، ذوب‌آهن را با حکم کمیته انضباطی شکست خورده ببینند اما خبری از حکم نشد و حالا قرار است دو تیم روبه‌روی هم قرار بگیرند.
پرسپولیسی‌ها که معتقدند ذوب‌آهن می‌توانسته قبل از فینال با آنها بازی کند از این تیم بشدت دلخورند و آن سو هم ذوبی‌ها می‌گویند در آن مقطع برای بازی به تهران آمده و هزینه کرده بودند. آنها با بیانیه تندی که چند روز قبل منتشر کردند به دست خود کاری کردند تا این بازی فوق‌العاده حاشیه‌ای و حساس شود.
از بعد فنی این مسابقه تحت شرایط خاصی برای پرسپولیس برگزار می‌شود. سرخ‌ها قبل از سه بازی متوالی مقابل سه مدعی قهرمانی باید ذوب‌آهن را در خانه شکست دهند تا میانگین امتیازهایشان به عدد قابل قبول برسد. اگر روند یک برد و یک مساوی تیم یحیی ادامه داشته باشد امروز نوبت برد تیم اوست اما دو مساوی متوالی می‌تواند شرایط این تیم را در جدول بهم بریزد.
از سوی دیگر ذوب‌آهن هم شرایط خوبی در جدول ندارد و آنها بدون برد در رده ماقبل آخر جدول جا دارند و می‌خواهند از این مسابقه امتیاز بگیرند.
پرسپولیس تمام نفراتش را در اختیار دارد و در این مصاف دنبال پیروزی است ضمن اینکه ذوب‌آهن هم بعد از پایان داستان کرونایی‌هایش با تمام انگیزه به تهران می‌آید تا حداقل بازنده نباشد. رحمان رضایی گفته یک روز استراحت بیشتر پرسپولیس کار را برای تیم او سخت می‌کند. از آن سو حمید مطهری هم گفته بازی‌ از سرعت مناسبی برخوردار است: این تیم در بحث انتقال توپ از دفاع به حمله خیلی خطرناک است. باید حریف را کنترل کرده و طراحی خود را عملیاتی و اجرایی کنیم.
مربی پرسپولیس گفته می‌دانند از این مسابقه چه می‌خواهند و 
طراحی شان مشخص است. او با اشاره به اینکه طراحی تاکتیکی ما برای خودمان خیلی مهم‌تر از هر چیزی است گفته می‌خواهیم فوتبال‌مان را به حریف دیکته کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.