شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

ذوب‌آهن با تعویض‌ها جان گرفت

رضایی: از فرصت‌هایمان در بازی با پرسپولیس استفاده نکردیم

رضایی: از فرصت‌هایمان در بازی با پرسپولیس استفاده نکردیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در نیمه دوم بازی با پرسپولیس با تعویض‌هایی که انجام دادیم تیم ما جان گرفت و به بازی مسلط شد اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم.

به گزارش ایران ورزشی، رحمان رضایی بعد از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس که با تساوی یک - یک همراه بود، گفت: بازی جذاب و خوبی بود. در نیمه اول پرسپولیس به بازی مسلط بود و روی اشتباه خودمان گل خوردیم در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم تیم ما جان گرفت و به بازی مسلط شد. در دقایق آخر فرصت‌های خوبی داشتیم و با نفرات بیشتر در حمله ظاهر شدیم ولی استفاده نکردیم.

سرمربی ذوب‌آهن عنوان کرد: دو روز قبل از بازی غافلگیر شدیم و یکی از بهترین بازیکنان‌مان، دارکو بیدوف مصدوم شد و نتوانستیم در این بازی از او استفاده کنیم. در هفته کار‌های تاکتیکی را با او انجام دادیم اما این بازیکن را از دست دادیم. با توجه به اینکه هواداران در ورزشگاه حضور ندارند، میزبان و میهمانی خیلی فرقی ندارد. در این بازی هم آمدیم تا یک بازی محکم و جاندار ارائه دهیم.

وی افزود: در نیمه اول پرسپولیس تا حدودی برتری داشت. به لحاظ پرسی که روی بازیکنان ما داشتند معلوم بود که خوب روی ما تیم ما برنامه‌ریزی و کار کرده بودند. پرسپولیس تیم بزرگی است و در دو، سه سال گذشته دوبار فینالیست آسیا بوده است. آمده بودیم که با نتیجه خوب به اصفهان برگردیم.

رضایی اظهار داشت: در این بازی موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. پرسپولیس در دقایق زیادی به بازی مسلط بود ولی در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم، نبض بازی را در دست گرفتیم و توانستیم از بالا پرس کنیم و به بازی مسلط شویم. بعد از گل تساوی نیز موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و در دو موقعیت 4 به دو شدیم ولی استفاده نکردیم. امیدوارم در بازی بعدی 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره اینکه چرا ذوب‌‌آهن با وجود ارائه بازی خوب تاکنون موفق به نتجیه‌گیری ایده‌آل نشده، گفت: نه تنها در داخل ایران بلکه ایرانی‌های خارج از کشور‌ هم می‌دانند که چه اتفاقاتی تاکنون رخ داده است. از بازی اول تا الان، دیدار با پرسپولیس، تنها بازی بود که داوری قابل بحث نبود. در این بازی داور خیلی مسلط بود و 2 کارت قرمز هم داد ولی نمی‌توان ایراد زیادی از او گرفت. در بازی‌های قبلی چند پنالتی ما گرفته نشده و برای هر تیم درگیری که این قضاوت‌ها می‌شد، آن تیم در جایگاه پایین جدول قرار داشت.

رضایی خاطرنشان کرد: از بازی فولاد تا الان نشان دادیم که شانسی بازی نکرده‌ و بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم ولی داوری‌ها خیلی به ما آسیب زد، امیدوارم روندی که امروز از داوری دیدم ادامه داشته باشد تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.