جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اختصاصی ایران ورزشی

توافق با الکس نوری صحت ندارد / او تلفن استقلالی‌ها را جواب نمی‌دهد

توافق با الکس نوری صحت ندارد / او تلفن استقلالی‌ها را جواب نمی‌دهد
سپهر خرمی
سپهر خرمی

: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال باتوجه به عدم کارایی مناسب احمد سعادتمند با اکثریت آرا او را از سمت خود برکنار کردند.

به گزارش ایران ورزشی: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال باتوجه به عدم کارایی مناسب احمد سعادتمند با اکثریت آرا او را از سمت خود برکنار کردند.

ماجرا از این قرار است که پیش از این قرار بود احمد سعادتمند تیم قدرتمندی را راهی مسابقات لیگ برتر در فصل بیستم کند اما این اتفاق در روزهای حساس باشگاه استقلال رخ نداد تا اعضای هیات مدیره به این نتیجه برسند که فرصت دادن به این مدیرعامل بیش از این جایز نیست.

آخرین حربه احمد سعادتمند هم نتیجه نداد؛ بعد از مذاکره سعادتمند با استراماچونی در ایتالیا هواداران استقلال امید داشتند تا این مربی ایتالیایی بار دیگر به ایران برگردد تا هدایت استقلال را برعهده بگیرد اما این اتفاق نه تنها رخ نداد بلکه حواشی بازگشت استراماچونی آنقدر زیاد شد تا بدتر یقه باشگاه را گرفت و حواشی نیز وارد مسایل درونی و بدنه بازیکنان شد.

بعد از شکست در مذاکره با استراماچونی، سعادتمند نام الکس نوری را به زبان آورد و اعلام کرد که در تلاش است تا این مربی آلمانی را به ایران بیاورد. یک بار اعلام شد همه بندهای مذاکره با نوری خوب پیش رفته و او بزودی راهی ایران می شود. یک بار دیگر اعلام شد مذاکرات به بن‌بست رسیده و قرار نیست نوری برگردد و با یک تیم آلمانی قرارداد امضا می کند. ساعاتی پیش اما احمد سعادتمند اعلام کرد الکس نوری به استقلال می آید و همراه با یک بدنساز آلمانی و دستیاران ایرانی کارش را شروع می کند؛ فقط وزارت ورزش نیز باید تایید نهایی را بدهد.

ایران ورزشی اما باخبر شده است که الکس تصمیمی برای حضور در تیم فوتبال استقلال تهران ندارد چرا که اطمینان کافی نسبت به بدنه مدیریتی این باشگاه و البته موارد اعلام شده از این باشگاه به او ندارد! هرج و مرج عجیب درون باشگاه و البته وعده های اعلام شده آن چیزی نبود که الکس نوری را مجاب به حضور در ایران و باشگاه استقلال تهران بکند. در واقع صحبت سعادتمند مبنی بر حضور الکس نوری در این تیم به نوعی آخرین شوی تبلیغاتی او برای ابقا در پست مدیریتی بود و با این حرکت می خواست توپ را به نوعی به زمین وزارت ورزش بیاندازد تا در صورت عدم محقق شدن این موضوع اعلام شود مجوز حضور نوری از سوی وزارت ورزش صادر نشده است.

با شکست دوباره در مذاکرات باشگاه استقلال و الکس نوری که شخص سعادتمند مامور صحبت با این مربی بود، او از سمت خود برکنار شد تا شاید حداقل جلوی این حواشی طولانی و البته تکراری گرفته شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.