شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹


نیکبخت در گفت‌وگو با ایران‌ورزشی

مجیدی بهتر از استراماچونی نتیجه گرفته و باید بماند!

مجیدی بهتر از استراماچونی نتیجه گرفته و باید بماند!

با نیکبخت واحدی، بازیکن سابق استقلال که اصالتاً مشهدی است همکلام شدیم تا در خصوص بازی حساس استقلال و شهر خودرو صحبت کنیم.

مصاحبه - ایران ورزشی | استقلال با شهرخودرو بازی دارد، تیمی که روی نیمکت خود مربی از جنس آبی دارد، درست مثل هفته‌های پیش که مربیانی مثل فکری و قلعه‌نویی جلوی تیم استقلال قرار گرفتند اما به طور حتم تجربه بختیاری‌زاده از آن دو مربی کمتر است. فرهاد مجیدی که حالا در قامت مربی پیروز به کار خود ادامه می‌دهد و توانسته تیمش را از مکان ششم جدول به مکان دوم برساند، نمی‌خواهد در سه هفته باقیمانده از لیگ امتیازی ازدست بدهد، برای فرهاد سهمیه آسیایی در لیگ و قهرمانی در جام حذفی از همه چیز مهم‌تر است. با نیکبخت واحدی، بازیکن سابق استقلال که اصالتاً مشهدی است همکلام شدیم تا در خصوص بازی حساس استقلال و شهر خودرو صحبت کنیم.

شرایط استقلال را در آستانه بازی با شهر خودرو چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظرم شرایط استقلال خوب است اگر بگذارند با آرامش به کار خود ادامه دهد. درست است که استقلال قهرمان نشده اما در مکان دوم جدول قرار دارد و استقلال فرهاد هم بهتر از استقلال استرا نتیجه گرفته است.پس با ماندن فرهاد در استقلال موافق هستید؟بله، من کلاً با مربیان جوان موافق هستم. باید نسل مربیان عوض شود. حتی اگر مربیان جوان نتیجه نگرفتند باید به آنها فرصت داده شود.

فکر می‌کنید استقلال می‌تواند سهمیه آسیا را بگیرد؟

شرایط سخت است. اما همانطور که گفتم اگر بگذارند استقلال در آرامش باشد می‌تواند سهمیه بگیرد.

استقلال باید به مصاف تیم شهر خودرو برود، این بازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازی سختی خواهد بود چون تیم شهرخودرو هم برای گرفتن سهمیه آسیا امید دارد و همین کار استقلال را سخت می کند اما به شخصه امیدوارم بازیکنان بتوانند خوب کار کنند و سه امتیاز را از این بازی بگیرند.

روی نیمکت شهر خودرو هم مربی قراردارد که از جنس استقلال است. سهراب بختیاری‌زاده هدایت این تیم را برعهده دارد. به نوعی دوباره فرهاد مجیدی مقابل مربی استقلالی قرار می‌گیرد.

سهراب دو بازی است که مربی شهرخودرو شده و خیلی نمی‌توان این مربی را به خاطر این فرصت کم ارزیابی کرد. من باید دوباره حرف خودم را تکرار کنم. مربیان جوان نیاز به فرصت دارند و اگر پیش از این نسل گذشته دائما تیمداری می‌کردند یعنی از یک تیم به تیم دیگر می‌رفتند، باید این فرصت را به مربیان جوان بدهند.استقلال در بازی جام حذفی هم باید به مصاف سپاهان برود، به نظر بازی سختی خواهد بود.درست است. این بازی خیلی سخت خواهد بود خصوصاً اینکه در بازی قبلی بازیکن جوان این تیم بازی را به حاشیه کشید!

نورافکن سابقه بازی در استقلال را دارد به نظرتان چرا این قدر باعث حاشیه شد؟

اصلاً کارش قشنگ نبود. به این بازیکن می‌گویم بگذار چند سال بگذرد بعد خودی نشان بده. نباید او با بازیکنان استقلال اینطور برخورد می‌کرد. به هرحال او نان و نمک استقلال را خورده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.