چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

بررسی یک اتفاق نادر

چرا دیدار سوپرکاپ آلمان از کنداکتور صدا و سیما حذف شد؟

چرا دیدار سوپرکاپ آلمان از کنداکتور صدا و سیما حذف شد؟
سپهر خرمی
سپهر خرمی

قرار بود امشب دیدار حساس بایرن مونیخ و دورتموند از فینال سوپرکاپ آلمان از شبکه ورزش صدا و سیمای ایران به صورت مستقیم پخش زنده شود اما به یکباره این دیدار از کنداکتور پخش زنده این شبکه حذف شد تا شایعات عجیبی شکل بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی: قرار بود امشب دیدار حساس بایرن مونیخ و دورتموند از فینال سوپرکاپ آلمان از شبکه ورزش صدا و سیمای ایران به صورت مستقیم پخش زنده شود اما به یکباره این دیدار از کنداکتور پخش زنده این شبکه حذف شد تا شایعات عجیبی شکل بگیرد.

ماجرا از این قرار بود که امشب دیدار حساس بایرن و دورتموند قرار بود همزمان با پخش دیدار پرسپولیس و پاختاکور از شبکه ورزش پخش شود و خللی نیز وجود نداشت اما یک اتفاق باعث شد تا پخش زنده این مسابقه از شبکه های رسمی صدا و سیما حذف شود. ظاهرا ماجرا برمی گردد به حضور یک داور زن که دست بر قضا داور وسط این مسابقه است. خانم بیبیانا اشتانهوس قرار است امشب آخرین قضاوت دوران حرفه ای خود را برای این مسابقه داشته باشد و از دنیای داوری خداحافظی کند.

همین قضاوت او ظاهرا باعث شده تا صدا و سیما تصمیم بگیرد این مسابقه را به صورت پخش مستقیم برای بینندگان نداشته باشد و آن را از کنداکتور خود حذف کند؛ موضوعی که البته باعث اعتراض هواداران بایرن مونیخ در فضای مجازی شده که یکی از حساس ترین دیدارهای فصل فوتبال دنیا را نمی توانند به صورت زنده از رسانه ملی تماشا کنند و البته با توجه به کارتی بودن شبکه های ماهواره ای برای این دیدار حساس عملا هوادارها نمی دانند باید چه کنند!

بعد از سانسور گلزنی عیسی ال کثیر در لیگ قهرمانان اسیا مقابل السد این دومین اتفاق عجیب از سوی صدا و سیما است که مورد نقد جدی کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.