جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

بوکایو ساکا: از عملکردمان مقابل وست برومویچ خوشحالیم؛ این بهترین راه برای آغاز سال 2021 بود

بوکایو ساکا: از عملکردمان مقابل وست برومویچ خوشحالیم؛ این بهترین راه برای آغاز سال 2021 بود

بوکایو ساکا ستاره جوان آرسنال پس از پیروزی 4 بر 0 تیمش در مقابل وست برومویچ، می گوید بازیکنان این تیم در روزهای بحرانی هیچگاه باور خود را از دست ندادند.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از گل، ساکا که گل دوم توپچی ها را وارد دروازه حریف کرد، پس از بازی اظهار داشت بازیکنان آرسنال هیچگاه در بحرانی ترین زمان نیز، ایمان به توانایی هایشان را از دست ندادند و همین موضوع نیز به آن ها اجازه داده است که در 3 بازی اخیر نمایش های موفقی داشته باشند. او اظهار داشت:

این نگرش و رویکرد ماست. ما هیچگاه از این باور را که به اندازه کافی برای کسب پیروزی در دیدارهای مختلف خوب هستیم، دست نکشیدیم. خوشحالم که با چنین اعتماد به نفسی بازی می کنیم و البته که این موضوع جواب داده است. این بهترین روش برای شروع سال 2021 بود. با پیروزی مقابل وست بروم، سومین برد پیاپی خود را کسب کردیم و می خواهیم همینگونه به مسیر خود ادامه دهیم. ما واقعا از عملکردمان خوشحالیم. هوا سرد بود اما من توپ های زیادی در موقعیت های مناسب به دست آوردم و از بازی لذت بردم

ساکا در خصوص گل فوق العاده کیرون تیرنی، گفت: او لیاقت این گل را داشت. او تمام سال زحمت کشید و عملکرد فوق العاده ای در بازی های مختلف از خود نشان داد و این گل چیزی بود که پیش از این ندیده بودیم، ضربه با پای راست به سمت گوشه بالای دروازه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.