دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

اونای امری: تاکه فوسا کوبو به دلیل دقایق کم بازی در ویارئال، می خواهد از تیم جدا شود

اونای امری: تاکه فوسا کوبو به دلیل دقایق کم بازی در ویارئال، می خواهد از تیم جدا شود

اونای امری، سرمربی ویارئال می گوید تاکه فوسا کوبو، به دلیل این که کمتر از چیزی که انتظار داشته، فرصت بازی پیدا کرده است، به دنبال جدایی از این تیم است.

به گزارش ایران ورزشی، کوبوی جوان که در تابستان به صورت قرضی از رئال مادرید به ویارئال پیوست، نتوانسته است فرصت کافی در این تیم به دست بیاورد و حالا به دنبال جدایی از این تیم و پیوستن به باشگاه دیگری است و در این میان ختافه بیشترین شانس را برای جذب قرضی این استعداد ژاپنی در اختیار دارد. اونای امری اما پس از برتری 2 بر 1 تیمش مقابل لوانته در خصوص کوبو گفت:

من چند روز پیش با کوبو دیدار کردم و از او خواستم که موضعش را در خصوص اینکه می خواهد برود یا بماند، مشخص کند. او نیز تایید کرد که به دنبال راهی برای جدایی از ویارئال است چرا که کمتر از آنچه فکر می کرده، فرصت بازی پیدا کرده است. ما هرگز خواهان جدایی او نبودیم. من به دنبال بازیکنانی هستم که به ویارئال فکر می کنند. او رفتار خوبی دارد و وقتی افکارش با ویارئال بود به ما کمک های بسیاری کرد. او هنوز در برخی از ویژگی ها دچار ضعف است اما استعداد خوبی دارد و می تواند به پیشرفت کردن ادامه دهد. او می تواند با صبر و به دست آوردن فرصت های بیشتری برای بازی کردن، تجربه کسب کند و بیشتر پیشرفت کند. او در چنین شرایطی به این نتیجه رسیده است که باید بیشتر بازی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.