چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

اینتر 6-2 کروتونه؛ صدای همشهری بلند تر از همیشه

اینتر 6-2 کروتونه؛ صدای همشهری بلند تر از همیشه

اینتر در حالیکه گل اول بازی را از کروتونه دریافت کرد، با درخشش زوج روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز که در ایتالیا به زوج "لولا" مشهور هستند موفق شدند با شش گل به پیروزی دست یابند تا این تیم گام بلندی برای حضور در صدر جدول سری آ و قهرمانی پس از 11 سال بردارد.

ایران ورزشی/ در اولین دیدار سری آ در سال 2021 میلادی موفق شد در یک بازی کاملاً برتر با نتیجه 6-2 کروتونه را در هم بکوبد و سه امتیاز به دست بیاورد تا با 36 امتیاز بالاتر از میلان در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

12/ارسال مسیاس به داخل محوطه جریمه با ضربه سر نیکولو زانلاتو به تور دروازه چسبید

20/ پاس در عمق روملو لوکاکو به لائوتارو مارتینز با شوت زیبای این بازیکن به گل اول نراتزوری تبدیل شد.

31/پاس روملو لوکاکو به نیکولو بارلا و پاس کاتبک این بازیکن به لائوتارو مارتینز با اشتباه لوکا مارونه به گل دوم اینتر تبدیل شد.

36/خطای آرتورو ویدال بر روی رکا توسط داور پنالتی تشخیص داده شد، تا ولادیمیر گولمیچ با یک ضربه به سمت راست دروازه بازی را به تساوی کشاند.

57/پاس پشت پای روملو لوکاکو به مارسلو بروزوویچ رسید و پاس او نیز به لائوتارو مارتینز رسید تا این مهاجم آرژانتینی با یک ضربه چیپ به طاق دروازه تیمش را پیش بیندازد.

64/پاس زیبا و بلند باستونی به روملو لوکاکو رسید و او مدافع حریف را از پیش رو برداشت و با یک شوت گل چهارم نراتزوری را زد.

78/حرکت زیبا و تکنیکی ایوان پریشیچ با عبور از بازیکنان حریف و شوتش همراه شد و دفع ناقص دروازه بان را لائوتارو به گل سومش تبدیل کرد.

87/پاس عرضی متئو دارمیان با شوت بغل پای اشرف حکیمی به گل ششم تبدیل شد.

گل پنجم اینتر - مارتینز

گل دوم کروترونه-گولمیک

گل اول اینتر - مارتینز

گل چهارم اینتر - لوکاکو

گل دوم اینتر - مارونه(گل به خودی)

گل ششم اینتر - اشرف حکیمی

گل سوم اینتر-مارتینز

گل اول کروتونه-زانلاتو

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.