چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

به بخشش خودم در AFC خیلی امیدوارم

آل کثیر : باز هم قهرمان می شـویم

آل کثیر : باز هم قهرمان می شـویم
ناصر قراگوزلو
ناصر قراگوزلو

عیسی در مصاحبه‌ای اختصاصی با ایران ورزشی از آخرین شرایط خودش و تیمش گفت و البته حمایت کامل خود را هم به گونه‌ای از تیم پرسپولیس اعلام داشت.

ایران ورزشی/عیسی آل‌کثیر این روزها خیلی سرسخت تمرین می‌کند. تمرین انفرادی و تمرین زیر نظر مربی بدنساز عیسی را در بهترین فرم ممکن قرار داده، بازیکنی که برای بازگشت به میدان و بخشیده شدن محرومیتش لحظه‌شماری می‌کند. عیسی در مصاحبه‌ای اختصاصی با ایران ورزشی از آخرین شرایط خودش و تیمش گفت و البته حمایت کامل خود را هم به گونه‌ای از تیم پرسپولیس اعلام داشت.
دوران محرومیت خود را چگونه سپری می‌کنی؟
 هم تمرین اختصاصی انجام می‌دهم و هم زیر نظر مربی بدنسازی که گرفتم تمرین می‌کنم. شرایطم خیلی خوب است و برای بخشیده شدن و حضور در مستطیل سبز و بازی برای تیم و هواداران محبوبم لحظه‌شماری می‌کنم.
گویا دادگاه عالی هم از‌ AFC خواسته در مورد بخشش تو لایحه و بازنگری دیگری داشته باشد که این امر مسئولان باشگاه‌تان را به بازگشت تو و بخشیده شدنت خیلی امیدوار ساخته؟
 بله من هم این اخبار خوب را شنیده‌ام. ان‌شاءالله که این محرومیت هم بخشیده می‌شود تا من بتوانم باز هم در خدمت پرسپولیس باشم و به بهترین شکل ممکن در لیگ و باقی مسابقات دینم را به تیمم ادا کنم.
اما تیمت پرسپولیس در چند بازی اخیرش خوب نتیجه نگرفته و با مساوی‌های زیاد به نظر با قدرت سال‌های گذشته‌اش تا حدودی فاصله دارد؟
 من فکر می‌کنم هنوز اول فصل است و در ابتدای لیگ نباید تیمی به بزرگی پرسپولیس را قضاوت کرد و تیمی که پوکر زده را نباید با چند نتیجه قضاوت کرد. این قضاوت درستی نیست چون در فوتبال نتیجه تساوی برای هر تیمی به وجود می‌آید و بزرگترین تیم‌های دنیا هم نمی‌توانند در همه بازی‌های‌شان فقط پیروزی کسب کنند.
اما بازی بعدی تیم‌تان هم با تیم مطرح سپاهان، یکی از مدعیان قهرمانی است؟!
 بازیکنان ما برای پیروزی مقابل سپاهان انگیزه خیلی زیادی دارند و من شک ندارم که آنها فقط به نیت بردن و شکست این تیم به مصاف سپاهان خواهند رفت و اطمینان دارم با انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند سپاهان را شکست داده و با یک برد بزرگ شرایط را باز هم ارتقا خواهند داد.
یعنی پرسپولیس در بازی‌های بعدی‌اش ورق را برمی‌گرداند؟
 شک نداشته باشید که تیم ما در بازی‌های بعدی بهترین نتایج را گرفته و جایگاهش را در جدول ارتقا خواهد داد.
فکر نمی‌کنی این فصل کمبود بازیکن دارید؟
 من معتقدم پرسپولیس بهترین کادر فنی و بهترین بازیکنان ایران را در اختیار دارد و فراموش نکنید با همین بازیکنان در فینال آسیا هم بازی کردیم و فقط روی دو اتفاق باختیم.
و دربی...
 اجازه بدهید فعلاً تیم ما بازی با سپاهان را انجام بدهد چون تمرکز بچه‌های ما فعلاً فقط روی این بازی معطوف است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.